naglowek promocje

viesmann oferta specjalna

 

 

Nie zwlekaj z modernizacją ogrzewania!

Specjalna oferta firmy Viessmann pozwoli przygotować się Państwu do sezonu grzewczego. Tylko do 31 grudnia w specjalnej ofercie cenowej znajdują się kondensacyjne kotły wiszące w zestawach z podgrzewaczami oraz pompy ciepła dla podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

W szczególności polecamy zastosowanie kotłów kondensacyjnych, które zapewniają najniższe zużycie paliwa i tym samym najniższe koszty ogrzewania budynku. Zwrot kosztów inwestycyjnych dla kotłów kondensacyjnych wynosi obecnie w większości przypadków 3 do 5 lat.


Polecamy szczególnie zaawansowane technicznie kotły gazowe typoszeregu 200 oraz 300, wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań nie mających odpowiedników rynkowych. Są to kotły takie jak np. Vitodens 200-W, Vitodens 300-W (najlepszy kocioł kondensacyjny na rynku w badaniach niemieckiej organizacji Stifftung Warentest) czy też kompaktowe, jak np. Vitodens 242-F.

 

 

Top-Informacja: Specjalna oferta cenowa "Jesień 2011" (pobierz pdf)


Urządzenia objęte specjalną ofertą pozwalają już dzisiaj cieszyć się z wysokiej jakości markowego produktu oraz wsparcia jakie firma Viessmann udziela swoim Klientom poprzez m.in. bezpłatne uruchomienie kotłów wiszących i całodobową, całoroczną (365 dni, 24h na dobę) Infolinię 24h.

.

Nasze oferty specjalne

box1

krecha

box2

© Copyright ENVIRO 2011
strony internetowe Łódź - EUROBEST.PL